IŞIK KİŞİSELDİR LED ŞERİT

Kaliteden ödün vermeyen çalışmalarımıza devam ederken, bir yandan da bu odakta işbirliği yapabileceğimiz firmalar ile bayilik ağımıza yenilerini eklemeye devam etmekteyiz led piyasasında toptan ve parekende satışlarımızla aracısız sizlerleyiz mavi, kırmızı, rgb, yeşil ve amber - sarı olmakla kaliteli ürünleri sizlerin envanterine sunmaktayız. bu çerçevede piyasamızın kalite ve güven konusunda önde gelen markası NEON LED AYDINLATMA sizlerin yanında olmaya devam ediyor.

NEON LED Markası

Genel aydınlatma ürünleri için yeni iş ortağınız Neon Led ltd Şti sunacağımız avantajlar için sizlere bilgi vermek istiyoruz. Yenilikçi aydınlatma ürüneri ve bağlantılı aydınlatma çözümlerinde dünya lideri konumundayız. Neon Led klasik aydınlatma sistemlerinden modern aydınlatma teknelojisi birleşmesiyle yeni nesil ürünlerde dünya pazarının %22 sini elimizde bulundurmaktayız.

Adımız, şirketin kökenlerini ve geleceğe dönük amaçlarını yansıtmaktadır.

 

 

 

Led Pazarında Lider Marka

LED ifadesi , aydınlatma alanındaki temel işimize ve led tabanlı ürünlerin artan önemine atıfta bulunurken aydınlatma ötesinde sektörün itici gücü olma kararlılığımızı ifade etmektedir.

Uzun süreli sağlam müşteri ilişkilerine ve mükemmel pazar erişimiyle birlikte tüm dünyaya güçlü dağıtım ağına sahibiz genç çalışma arkadaşlarımızla sizlere ulaşmanın keyfini sürmekteyiz.

Genel Led aydınlatma sistemlerine hakim olan Neon Led doğrudan ve dolaylı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Şerit Led Geliştirme

Işığı geliştirmek bizim için vaadden fazlasıdır.Tanıdık çok şey var yeni heyecan verici değişiklikler de bir o kadar fazla .Dünyanın dört biyanındaki uzmanlarımız sorunlarınızı çözmek için yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Optimum fiyat performans oranı sunan , günlük gereksinimlere tam uyum sağlayan kalitesi ispatlanmış berimli sade ve kurulumu kolay led ürünleri sunmaktayız.

Mor Üç Çipli Şerit Led

Doğru aydınlatma müşteri çeker ve onların satın almaya teşvik eder. Işık vurgu sağlayarak renkleri öne çıkarır ve müşterilerin iyi hissettiği bir atmosfer yaratır. Satışa yönelik modern ışıklandırma ürünlerin kusursuz biçimde sergilenebileceği alan oluşturur.Belli alanlarda aydınlatma gereksinimleri bakımından özel dikkat ve vurgu gerekriri mor ve diğer özel renk şerit led ve daha vazla ürün çeşitleri sizlerle.

Şerit Led Beyaz 3 Çipli

Mağazanız hangi alanlarında aydınlatma ihtiyaç duyulduğunu ön cephe, giriş, vitrin ve iç mekan gibi ışığa çok ihtiyaç duyulan alanlarda beyaz 3 üç çipli şerit led sizlerin imdadına koşmaktadır , Mağazanızda ışığın nerede ve hangi amaçla kullanılacağı bilmek gerekmektedir. Satış ofislerinde sinema salonlarında ilk aşaması yüksek sonraki aşamaları düşük olmak üzere kademe kademe beyaz led aydınlatna sunulmaktadır .

OFİS AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Ofis binalarında aydınlatma gereksinimleri kadar çözümleri de çeşitlidir. Mekan ve mimariye kişisel kullanım alanları sunmaktadır. Toplantı ve konferans salonlarının aydınlatma işlemleri firmamızın garantisi altında gerçekleştirilmektedir. Çok yönlü aydınlatma çözümleri büyük önem arz etmektedir. Mavi şerit Led seçeneklerimizin sadece bir kısmıdır. Ofisinizin kendini göstereceği yerin kısımlarına Mavi Led Şerit üç çipli uygulanmalıdır

 

SARI Led Şerit Özellikleri

Bir mağazada doğru ışığı bulmanın önemi büyüktür. Mağazalarını ve ürünlerini doğru ışık altında sunan perakendecilerin müşteri sayısı ve satışları artacaktır. En önemli faktör ise hangi mal ve hizmetlerin nerede ve nasıl satıldığıdır bu nedenle yellow sarı led şerit toptan fiyatına nasıl parakende alabileceğinizdir sarı 3 çipli ledler mekanınıza renk katmaya devam edicektir.

Parlaklık ve kontrast varyosyanları müşterilerin ilgisini çeker.

RGB ŞERİT LED AYDINLATMA

Bir aydınlatma profesyoneli olan firmamız doğru ışığa ihtiyaç duyduğunuz heryerde rgb şerit led teknik özelliği bakımından red , green , blue yani kırmızı yeşil mavi renk ve karışımlarını size kumanda yardımıyla sunmaktadır. R G B çünkü aydınlatma ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla biliyor ve sizlere arge seçenekleri sunuyoruz. Pürüzsüz tasarım ve kalitenin yanı sıra kalitesi ispatlanmış ürünler sunmaktayız. Montaj kolaylığı sunmaktayız çift taraflı bant sayesinde yüksek tutma teknolojisi.

 

Led Şerit Red Kırmızı Nedir ?

Ürünlerin doğru ışık rengi sıcaklığında be uygun renksel geriverimle doğru ışık altında sunulmasıdır. Alışveriş merkezlerinde aydınlatmanın temel amacı müşteriyi mağazaya çekmektir. Aydınlatma , aynı zamanda etkili odak noktalarını oluşturur bu nedenle kırmızı şerit led tamda istenilen odak noktamızı sunmaya yarayan varyasyonel led dir. Satış alanlarında dengeli amniyans aydınlatması müşteriye led ler vasıtasıyla yön bulmasında yardımcı olur.

Şerit Led Yeşil Alanları

Farklı sektörlerin farklı aydınlatma ihtiyaçları vardır. Örnek vermek gerekirse yeşil rengi en çok dini eğitim alanları , camiler , vakıflarda bulunmaktadır. Doğru aydınlatma ile göz alıcı yerler inşa etmek çokta zor değildir. Yeşil şerit led ise tamda bu noktada devreye girmektedir kayan yazı tabelası olsun normal tabela olsun .

Dış Cephe için silikonlu led uygulanmaktadır solma ve silokon su geçirme yapmamaktadır 2 yıl garantilidir.

 • Üç çipli Şerit Led Fiyatları
 • Dış Mekan Şerit Led Fiyatları
 • Şerit Led Trafosu
 • Şerit Led Çeşitleri
 • İç Mekan Şerit Led
 • Gergi Tavan İçin Şerit Led
 • 3 Çipli Rgb
ç.
 • Üç Çipli Mavi Led Şerit
 • Üç Çipli Kırmızı Led Şerit
 • Üç Çipli Beyaz Led Şerit
 • Üç Çipli Sarı LED Şerit
 • Üç Çipli Amber Sarısı Led Şerit
 • Üç Çipli Yeşil Led Şerit

 

Copyright © NEONLED A.Ş. Telif Hakları NEONLED A.Ş.'ye Aittir.