Blue Neon LED

Neon Led Flex Blue göz yormaz en gelişmiş neon teknolojisi ürünüdür. Esnek olduğundan yapı ve binaların çevresine kolaylıkla monta edebilirsiniz, güvenli olan neo neon mavi flex dış cephenizin boyutunda kolayca kesilip montaj edilebilir. Eski neon camların aksine daha güvenli daha kullanışlı olan neon led ışıklandırma yapınızı daha gözde yapmanızı sağlayacak.

Ayrıca Led Dimmer ve Led şerit denetleyicisi geniş bir seçim sunuyoruz. Neon Led Şerit güç kablosu takılı halde yollanıp kolay kurulum sağlar, Dinamik esnek neon led vurgulu led aydınlatma için köprü aydınlatma, kubbe aydınlatma, kabin aydınlatma gibi uygulamalar için kendini şık bir şekilde göstermektedir. Çift taraflı bantla neon led kolay yapışma ve bırakmama desteği sağlar. Mevcut birçok renk ve ışık seviyesi vardır.

Mavi rengi standartı gibi neon led' de göz alma yerine tatlı renk tonlarını almıştır Neon Led firması olarak renk çeşitliliğine arge çalışmalarında fazlasıyla önem vermekteyiz. Neon Led' de Türkiye pazarında olan geçmiş deneyimlerimizin neticesinde müşterilerimizin devamlılığını sağlayabilme ve istekleri doğrultusunda renk çeşitliliği sunabilmekteyiz. Neon Led de favori renk Mavi'dir . Türkiye pazarında en çok talep gören ürünümüz blue rengidir. Neon Led Blue.

Azerbaycan Neon Işık Show

Azerbaycan Bakü'de yeni teslim edilen Akqar Otelin dış cephe ve iç cephe aydınlatmalarının sonuna gelinip teslim sözleşmesinin 1 ay öncesinde bitirmenin grurunu yaşıyoruz blue neon led mavi uygulanmanın yanı sıra sıra sıra diğer renklerde uygulanmıştır

Aydın Kuşada Rol Koyu Mavi Neon Led Aydınlatma

Aydın'da Neon Led aydınlatmanın bir yenisini daha listemize ekleyip Akağ grup'un bünyesinde bulunan Aycan İnşaat Mimarlığa teslim edilmiştir mavi neon led göz yarmadan şık görüntü sağlamıştır.

Kuzey Irak Nurfen Projesi

Kuzey Iraq merkezli PAQ Avm nin 18.000 metre dış cephe blue neon 6.800 metre iç cephe mavi neon led ışıklandırılması yapılmıştır. Hayırlara vesile olması dileğiyle,

 

Neon Led Blue 3d

Neon Led Firması olarak tasarım mimarlarımızla sizlere yeni fikirler sunmanın yanında 3d sunum yapılmaktadır gökdelen , bina , köprü gibi yerlerin resimleri çizilip mimarlarımız size görsel şölen hazırlamaktadırlar. Bu 3d çizim detay çizimi olup mavi renk neon led ışıklandırmanın nasıl durucağını göstermektedir.

Villa Tipi Mavi Neon Aydınlatma

Villanızın Mavi Neon Led'le kaplandığını düşünün etrafı kaplı havuzunuzun üst tarafı neonla kaplı çatınız ağaçlarınız vs. kaplı nasıl olurdu hiç düşündünüzmü biz size yardımcı olalım mavi rengi neon led'de göz yormaz görsellik bakımından size görseller sunan ekibimizin villa tipi neon led i sunmaktan zevk alıcağını birkez daha hatırlatmak isteriz eski düzen neon ledlerin aksine daha esnektir.

 

Copyright © NEONLED A.Ş. Telif Hakları NEONLED A.Ş.'ye Aittir.