GERGİ TAVAN MONTAJ

Gergi Tavan Sistemleri Ankara

Gergi Tavan Ankara firması olan Neon led Avrupa pazarından Ortadoğu ve Asya topraklarına gergi tavan sistemlerini taşımaktadır.

Mimari Fikirler

Mimarlarımız 3d tasarım sağlayıp dairenizin şablonunu hazırlamaktadır.Sunulan resimler doğrultusunda gergi tavan'ın duvarda, tavanda ve özel tasarım olarak yeri ve manzarası gösterilmektedir. Geniş bilgi ve birikimlerimizle sizlere Gergi tavan seçiminizde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Led Aydınlatma

Gergi Tavan altına ölçülü aralıklarla yerleştirilen led şeritler gergi tavana şık görüntü elde etmemizi sağlar. Uzman ekibimizden teknik bilgi alabilirsiniz.

 

SARI Led Şerit Özellikleri

Bir mağazada doğru ışığı bulmanın önemi büyüktür. Mağazalarını ve ürünlerini doğru ışık altında sunan perakendecilerin müşteri sayısı ve satışları artacaktır. En önemli faktör ise hangi mal ve hizmetlerin nerede ve nasıl satıldığıdır bu nedenle yellow sarı led şerit toptan fiyatına nasıl parakende alabileceğinizdir sarı 3 çipli ledler mekanınıza renk katmaya devam edicektir.

Parlaklık ve kontrast varyosyanları müşterilerin ilgisini çeker.

RGB ŞERİT LED AYDINLATMA

Bir aydınlatma profesyoneli olan firmamız doğru ışığa ihtiyaç duyduğunuz heryerde rgb şerit led teknik özelliği bakımından red , green , blue yani kırmızı yeşil mavi renk ve karışımlarını size kumanda yardımıyla sunmaktadır. R G B çünkü aydınlatma ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla biliyor ve sizlere arge seçenekleri sunuyoruz. Pürüzsüz tasarım ve kalitenin yanı sıra kalitesi ispatlanmış ürünler sunmaktayız. Montaj kolaylığı sunmaktayız çift taraflı bant sayesinde yüksek tutma teknolojisi.

 

Led Şerit Red Kırmızı Nedir ?

Ürünlerin doğru ışık rengi sıcaklığında be uygun renksel geriverimle doğru ışık altında sunulmasıdır. Alışveriş merkezlerinde aydınlatmanın temel amacı müşteriyi mağazaya çekmektir. Aydınlatma , aynı zamanda etkili odak noktalarını oluşturur bu nedenle kırmızı şerit led tamda istenilen odak noktamızı sunmaya yarayan varyasyonel led dir. Satış alanlarında dengeli amniyans aydınlatması müşteriye led ler vasıtasıyla yön bulmasında yardımcı olur.

Şerit Led Yeşil Alanları

Farklı sektörlerin farklı aydınlatma ihtiyaçları vardır. Örnek vermek gerekirse yeşil rengi en çok dini eğitim alanları , camiler , vakıflarda bulunmaktadır. Doğru aydınlatma ile göz alıcı yerler inşa etmek çokta zor değildir. Yeşil şerit led ise tamda bu noktada devreye girmektedir kayan yazı tabelası olsun normal tabela olsun .

Dış Cephe için silikonlu led uygulanmaktadır solma ve silokon su geçirme yapmamaktadır 2 yıl garantilidir.

  • Üç çipli Şerit Led Fiyatları
  • Dış Mekan Şerit Led Fiyatları
  • Şerit Led Trafosu
  • Şerit Led Çeşitleri
  • İç Mekan Şerit Led
  • Gergi Tavan İçin Şerit Led
  • 3 Çipli Rgb
ç.

 

Copyright © NEONLED A.Ş. Telif Hakları NEONLED A.Ş.'ye Aittir.