NEON LED AYDINLATMA NEDİR

Sorunsuz nokta aydınlatma yerine komple aydınlatma kaynağı •
Üçlü renk karışımlı RGB LED'ler , olağan üstü akışkan renk geçişi
RGB denetleyici ile uyumlu
Görüş Açısı 271 derece UC/ AUL, Cr TE ve RAS Uyumlu
Büküm Çapı 121 mm / 4.78 inç çevre dostu UV güneş ışınlarına dayanıklıdır.

RGB NEON LED Uzun mesafelerde kesintisiz güç sağlar. Özel yapımlar için bizlerle iletişime geçiniz. Aliminyum montaj kanalı veyahut plastik 16*16 kanal Stoklanmış aksesuarları ve metratjaları için arayınız.

Dinamik Mavi Neon Led

Dış cephede en çok tercih edilen r1 Neo Neon led Blue flex dış mekanların gözdesi olmayı sürdürmektedir , üst geçit ışıklandırma , tower süslemeleri ve aydınlatmalarda , bina ve sitelerde şık görüntü sağlamaktadır , ofis tabela ve totem sistemlerinde kaliteyi gözler önüne sermektedir.

Tek bir Led arızası, aynı ünitede çalışan diğer Neon Led mavi lere bir etkisi yoktur ve tüm ışık aydınlatılmasında stabil çalışmaya devam edebilir.

 

 

 

DinamikYeşil Neon LED

Dış mekan Neon Led'ler uzun ömürlü isteğe göre kumandalı ve kumandasız çalıştığı gibi dinamik görüntüsünden ödün vermemiştir, Germany A4 ödül sertifikası bulunan firmamızın Neon led flex green yeşil ödülü bulunmaktadır.

Neon Led Flex dahili Xt devre koruması izalasyonu vardır bu sebeple;Zorlu ortamlara dayanmasını sağlamak için gelişmiş çevresel direnç Ca6 sistemi.

Dinamik Kırmızı Neon Led

İç mekanlarda ve dış mekanlarda blue neon led yoğun talep görmektedir, mimari yapıtlar ve tabelalarda esnek olma özelliğiyle yüksek performanslı hemojen ışık sağlayan aydınlatma mükemmelidir. Neon Led red night mükemmelin doruğundadır.

Mimari yapılarınıza olağan dışı şekil ve esnekliğiyle canlı renk tonlarıyla volt teknolojisinin etkisiyle durağan voltaj teknolojisinin neticesinde solmama garantisi vardır.

NEON LED RGB AYDINLATMA

LED NEON Işıklandırma gelişmiş DCX teknolojisiyle akışkan renk sistemine olumlu cevap verir. Mimari alanların dış cephesinde uygulanan DCX teknolojili özel Rgb geçişlerine olanak sağlar şıklığın ve kalitenin gözükmesine olanak sağlar. Size özel belirgin , natural görüntü aktarır , renk bakımından rgb neon led daha aydınlık ve gözü yormayan titreşimsiz şekil bakımından esnek üründür. Dış cephe , köprü , tabela , tower , gökdelen , siteler , işyerleri vb. yerlerde gönül rahatlığıyla kullanılır.

NEON LED FLEX ESNEK

Neon led flex esnek yapısı ve sayısız renk seçeneğiyle ürün yelpazesi oldukça geniştir. Flex teknoloji harikasıdır. Işık verimini stabil tutabilmek için kesintisiz bağlantı sunmaktadır, mimari yapılar ve tabele için kesin çözüm olanakları sunmaktadır. Eşsiz tasarımı organik şekiller ve gelişmiş yapısıyla keşfedilmeye olanak sağlayan olağanüstü üründür. Pembe neon led aydınlatma homojen yapısıyla şıklık yapısını adeta değiştirmiş durumdadır.

ŞİRKETİNİZE YENİLİKÇİ TASARIM

Neon Led tasarımında endişemi duyuyorsunuz sadece 3000 Usd arge ödeneğiyle sizin mimari eserinize uygun seçenekler sunmaktayız. İç mekan ve dış mekan aydınlatmalarında kesin çözüm sunan NEON LED NİGHT çözüm ortağı olmaya devam etmektedir mavi neon led aydınlatma sistemi sizlerin şekillerinize renk katmaya devam edicektir.

 

Neon Led Özellikleri

Herhangi bir alan için göz alıcı vurgu ışıklandırması, vurgu yapmak istediğiniz alanlar için mimari eserlerinizi özetlemenize yardımcı olucak ve özelleştirmenize olanak sağlayacaktır. Peyzaj alanlarında koruyucu yapısı sayesinde zarar görmeden görevine devam eden Neo Neon led orange turuncu mavi yeşil beyaz renk karışımlarıyla adından söz ettirecektir. Esnek pvs haznesiyle korunup u6 stantartlarını yakalamış olur.

Dinamik Beyaz Neon Led

Aydınlatma hayattır

Performans bakımından optik fotometrik testlerinden başarıyla geçmiş ve aydınlatma verimliliğinden tam not almış olan dinamik neon beyaz led flex night dikişsiz tek parça olan neo neon led flex 270 derece görüş açısı sunmaktadır. 4.72 inç bükme açısıyla çevre dostu üründür. Yanmaya ve güneş ışınlarına dayanıklı olup uzun ömürlüdür. Canlı pixsel light için bir ucu denetleyiciye bağlanmalıdır.

Neon Led Dış Cephe Canlı Renk İçin

Neon led bağlantıları düzgün yapılmalı ışık kalitesi için belirtilen metrajlar geçilmemelidir. Ligt verim sertifikasının belirtilen rakamlarına ulaşmak için kondaktörler doğru bağlanmalı neon led bağlantı şemasına uyulmalıdır. Lütfen bu esnek ışığı bağlantı şemasına uygun çalıştırın, çalışma gereksinimi ürün çalışma prensibiyle eş olmalıdır. Neon led çeşitleri bobin halindeyken max 45 dakika çalıştırınız, bükme çapını aşmayın bunlar yapılmaz ise ürün devre kartı zarar görür

Eski Cam Neondan Kurtulun Yeni Hortumla Tanışın

Klasik aydınlatma ürünlerin yerini alan Neon Led Dış Cephe Aydınlatma sistemleri daha küçük daha hafif ve esnektir. Ayrıca çevre dostu olan led neon güç tüketiminin yardımcı olur , kurşun ve civa içermez.

Benzersiz ışık şöleni sunarken güç tüketimini azaltır.Peyzajlarda toprağa ağaç ışıklandırmasında dayanma testini başarıyla geçmiştir neon led dış cephe ve tabela 50.000 saat dayanma ömrü vardır. Neon led her bir metrede bir kesilebilmektedir.

 

Copyright © NEONLED A.Ş. Telif Hakları NEONLED A.Ş.'ye Aittir.