Dış Cephe Mantolama 2017

Isı Yalıtım Safiha Yerleştirilemesi

Isı yalıtım safihaları (levha) yerleştirilirken özel yapıştırma sistemleriyle yapıştırılır. Isı yalıtım malzemeleri olarak Tse sertifikalı ürünler kullanılıp minimum 20 yıl garantili ısı yalıtım sistemleri kullanılır.

 

Dübelleme Montajı ve Ön Kat Sıvası

Isı yalıtım safiha' larının takibinde sağlamlaştırılması adına dubellerler uygun alanlara montajı sağlanıp mantolama ön kat sıvası atılmaktadır özel spatulası ile sağlamlaştırılmaktadır

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım

Dış Cephe Manto Sistemleri'nde 5627 Sayılı Enerji tüketimi kanunu sebebiyle tüm binalarda dış cephe mantolama sistemleri zorunlu hale getirilmiş olup 15.06.2018 tarihine kadar uzatılmış olup o tarihi aşanlara yasal işlem yapılacaktır. Dış cephe ısı yalıtım'da tam verim sıcakta soğuk, soğuk havada sıcak hava sağlamaktadır. Dış cephe mantolamada 3d ön sunum ve tasarım yapılmaktadır. Bina ve bloklarda en verimli şekilde yalıtım ve boyası yapılmaktadır. Ankara firması olan Dış Cephe Mantolama firmamız öncüler arasında yerini korumaktadır.

Dış Cephe Kaplama Çatlama Önleme

255gr./ olan file çekimi sayesinde çatlama önleyici özel fileler sayesinde mantolamaya zarar vermek için ilk adım atılmış olunur. Ekabilinde son kat sıvası ikinci kat sıva atılır ve termo sıvası malzemesi ile tırtıklı cephe mastarıyla termo sıvası çekilir.

Astarlama

Yapılan Son kat sıvası üzerine silokonlu özel trüstin Dış Cephe Astarı sürülür.

 

 

 

 

 

Neonled Mantolama firması olarak mantolama sistemlerinde öncü kuruluş olmaktayız Neonled Dış Cephe Mantolama firması temelleri 2001 de atılmış olup ısı yalıtım sistemlerinde birinci sınıf mantolama ekipmanları kullanmaktadır.

 

 

 

 

Ankara mantolama izlasyon dekor ve dış cephe kaplamalarınızda profesyonel ekibimizle size çözüm ortağı olmaktayız.

Dış Cephe Mantolama ve Kaplama Sistemlerinde Garantili Çözüm Seçenekleri

 

 

 

 

Dış Cephe Mantolama'larda Dyo , Filli Boya , Marshall ve Polisan marka dış cephe boyaları kullanılmaktadır. Subazlı boya olması sebebiyle ham özelliğini dış cephe mantolamalarda zarardan korumaktadır.

Mantolama Çeşitleri dış cephe , iç cephe ve weber ısı duvar çeşitleri olarak üçe ayrılmaktadır. Isı geçişlerini önlemek için yapılan en önemli uygulama mantolama uygulamasıdır. Dış cephe mantolama ve iç cephe mantolama sisteminde en iyi uygulama ısı yalıtım straforu ve mantolamasıdır.
Mantolama mevsim geçişlerinde soğuk mevsimlerde sıcak havanın verimini koruyup ısı kaybını önlemktedir. Mantolama avantajları yoğuşma faktörünü minumum seviyeye getirir.Isı , nem ve su faktörüne yalıtım sağlar.% 50 lere varan ısı tasarrufu sağlar.
Bina mantolaması; kanunu çevre korumasına katkı sağlar , bina betonunu aşınmaya karşı koruyarak bina ömrünü uzatır. Mantolama yakıt tüketimini azaltır. Isı köprüsünü tamaman engeller küf ve rutubeti engeller bunun neticesi ise yapının ve insan sağlığının zarar görmesini engeller.
Mantolama nerelerde verim sağlar? Bina dış duvarı , depo araç garajı ,yük garajı, soğuk hava depoları ve ısı yüksekliğini kaybetmemek istenilen işyerlerinde kullanılabilmektedir. Mantolama ortalama orta ölçekli bina için 1 ay gibi bir sürede yapılmaktadır.
2000 yılında yürürlüğe giren enerji kimlik belgesi 2020 yılına kadar alınma zorurnluluğu vardır , projelendirmek ve belgeleri tamamlamak zorunda olunan mantolama ve ısı yalıtım sistemleri Neon mantolama sistemleriyle daha kolay yapılmaktadır.

Dış Cephe Kaplama Malzemeleri dışcephe yapıyı güneneş ışınları yağışlar sıcak sürkilasyonundan koruduğu gibi doğalgaz fiyat ve bütçenizi korumaktadır. Kompozit kaplama sandviç panel ve diğer dış cephe kaplamaları binanıza ve sitenize güzel görüntü sağlamaktadır. Dış cephe modellerimiz için tıklayınız.

Mantolama Levha Kalınlığı kaç milim olmalıdır?

Mantolama Sistemleri Nekadar sürmektedir ?

Dış Cephe Giydirme ve Dekor

Dış Cephe Reklam

Dış Cephe Isı Yalıtım